Image 1
bookingO nás

sprchaSprcha/WC na pokoji

saunaSauna

restauraceRestaurace

velka vl zahradaVelká vlastní zahrada

grilovaniGrilování

wifiWi-Fi

parkoParkoviště

zvireMalé zvíře

tenisTenis 50 m

koupaniPřírodní koupaliště 700 m

plaznudistická pláž 700 m

hristeDětské hřiště

volejbalplážový volejbal 700 m

lesLes

koneKoně 2 km

golfGolf 2 km

Rekreace na venkově zdaleka nemusí být nudnou záležitostí. Obzvláště ne v Čechách! Čeká Vás požitek ze splynutí s přírodou, vytoužený chládek v horký letní den, nabídka rozmanitých kulturních zážitků a úchvatná dobrodružství – jestliže jim dovolíte, aby vstoupily do Vašeho života. Nechte alespoň na chvíli stranou práci a každodenní starosti – ty totiž nekončí nikdy, ale život, ten utíká a s bláznivým tempem sviští nenávratně kolem Vás!

Jestliže se toužíte oddat odpočinku na venkově, nemusíte vůbec jezdit daleko od Prahy. Můžete se například rozhodnout pro tradiční chatařskou lokalitu Lhota v oblasti Polabí, nedaleko města Stará Boleslav.

Pražany i hosty zdaleka sem láká průzračná voda jezera Lhota, obklopeného písčitými plážemi. Tady se můžete oddávat veškerým letním radovánkám: šplouchat se ve vodě, plavat, opalovat se nebo odpočívat ve stínu borovic, hrát plážový volejbal nebo brázdit vodní hladinu na šlapadlech.

Nemůžeme samozřejmě vynechat zmínku o našem borovicovém lese, nejoblíbenějším to z nejblíže dostupných míst odpočinku Pražanů. Pouhých zhruba deset kilometrů od města a ocitáte se v kouzelném lůně přírody. Procházíte se nikoli v parku, ale v opravdovém lese, kde rostou houby, jahody, běhají zajíci, lišky a dokonce i jeleni, koupání v jezeře, v němž se zrcadlí koruny borovic, svěží vzduch, zářivé barvy květin i sytá zeleň listí, šelest jehličí pod nohama – to vše je na dosah ruky, malý kousek za Prahou. A starobylé tradice, světově známé umělecké skvosty, jedinečná architektura, středověké kláštery a zámky zhmotní před Vámi historii Bohemie a poskytnou potravu Vaší představivosti.

To, co přinášelo užitek za starých dobrých časů, neztratilo svůj význam dodnes. Dlouhodobý pobyt na jednom místě, odkud můžete vyrážet na výpravy podle svého vkusu a uvážení, bez spěchu a zmatků a hlavně – užívat si blízké okolí – to je optimální řešení. Právě odpočinek na jednom místě Vám umožní procítit všechny chutě a vůně, vychutnávat zdejší krajinu, objevit pro sebe kouzelná přírodní zákoutí – spřátelit se s lesem a jezerem, projít tajuplné stezky, vedoucí lesními houštinami, pohroužit se do místního kulturního ovzduší a seznámit se s živou historií země, vnímat každodenní život místních obyvatel.

Jedním slovem, vaše představy o Čechách by nebyly úplné, pokud by v tomto mnohotvárném obrazu chyběl třpyt nesčíslných českých řek a jezer! Jezero Lhota a hotel Bor čekají na vás!